Sanatorium Zbyszko

Sanatorium Zbyszko

Radość z dawania przyjemności

Od początku działalności przyświeca nam motto : ” Radość z dawania przyjemności”. W myśl tej maksymy, pragniemy zaoferować najwyższy poziom usług. Naszym celem jest zapewnić rehabilitację w zacisznej atmosferze, połączonej z indywidualnym podejściem do każdego kuracjusza. Nasi fizjoterapeuci stale podnoszą swoje kwalifikacje, a personel medyczny stara się dostosować najbardziej efektywny program usprawnienia.

Posiadamy nowo otwarty zakład balneoterapii, w którym wykorzystywane sa nowoczesne urządzenia do hydroterapii. Umożliwia to kuracjuszom zażywanie kąpieli w krystalicznie czystej solance siarczkowej, dostarczanej bezpośrednio ze źródła.  W Sanatorium Zbyszko wykonywane jest ponad 50 różnych zabiegów leczniczych.

Sanatorium

O nas

Sanatorium Zbyszko jest nowoczesnym, monitorowanym, przystosowanym dla osób niepełnosprawnych obiektem, oddanym do użytku we wrześniu 2008 roku. Sanatorium składa się z dwóch pensjonatów: „Willa Zbyszko” (powstała na skutek połączenia dwóch starych pensjonatów, po przeprowadzeniu kapitalnego remontu w roku 2006) oraz „Willi Ormuzd”(składającej się z dwóch budynków willi Ormuzd oraz willi Maciej), które dla dobra kuracjuszy w 2010 r. zostały połączone łącznikiem w jeden duży obiekt.

czytaj więcej

Studio masażu

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty masaży leczniczych i relaksacyjnych. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta na najwyższym poziomie.

czytaj więcej

Wypoczynek

".... Ponidzie wiosenne ponidzie leniwe

Prężysz się jak do słońca kot

Rozciągnięte na tych polach

Lichych lasach pstrych łozinach

Skałkach słońcem rozognionych

Nidą w łąkach roztańczoną Na Ponidziu wiosna trwa. "

"Nuta z Ponidzia"

Wojciech Belon

czytaj więcej